Blog - czyli nasza wiedza dla naszych małych braci.

OBALAMY 5 MITÓW O ŚWIETLICACH I HOTELACH DLA PSÓW

Wielu opiekunów psów żyje w strachu przed wysłaniem swoich ukochanych psów do dedykowanym psom ośrodków. Zarówno świetlica jak i hotel to jednak profesjonalna i bezpieczna opcja, w ramach której psy otrzymują opiekę, na jaką zasługują. Umieszczenie psa w renomowanym ośrodku dla psów jest najwygodniejszą i najbezpieczniejszą opcją.

Znalezienie odpowiedniego hotelu dla psów może być trudne ze względu na wiele obaw opiekunów i mitów krążących w internecie. Przeczytaj jak wygląda to na prawdę i znajdź najlepszy środek dla swojego ukochanego zwierzaka.

Oto 5 mitów dotyczących opieki nad psami:

Opieka nad psami jest przystępna cenowo, szczególnie w porównaniu z kosztem zatrudnienia opiekuna psa. Ponadto większość hoteli dla psów oferuje zniżki dla multipsich rodzin. W naszym hotelu cena obejmuje opiekę wykwalifikowanego personelu, dostosowane do potrzeb psiaków, regularnie dezynfekowane, wygodne pokoje oraz przygotowany wzbogacony, przestronny, szczelnie ogrodzony wybieg do wyłącznego użytku dogspejsowiczów.

Pobyty w kynoośrodkach mogą być bardzo korzystne dla psów, szczególnie tych, które są
duszami towarzystwa. Świetlica i hotel dla psów może zapewnić bardzo potrzebną socjalizację i
ruch, które mogą pomóc zmniejszyć poziom stresu. Pozostając w świetlicy psy, nie będą czuły się
samotne spędzając czas w towarzystwie czy to samego opiekuna czy mając szansę poznać się z
psiakami przebywającymi na terenie hotelu.

Profesjonalny ośrodek dla psów to świetna opcja dla wszystkich czworonogów, niezależnie od
wieku. Przygotowane miejsca oferują różnorodne zajęcia i usługi, z których mogą skorzystać
wszystkie psy, od młodych szczeniąt po seniorów.

Chociaż park jest doskonałym miejscem na zabranie psa, nie zapewnia takiego samego poziomu rozrywki jak opieka dzienna dla psów. Świetlica zapewnia zorganizowane środowisko, w którym towarzyskie psy mogą wspólnie bawić się i eksplorować teren, a psy, dla których towarzystwo innych czworonogów jest zbyt trudne lub straszne otrzymają dawkę ruchu w towarzystwie opiekuna hotelu unikając zaczepnych łobuzów, które często biegają po parkach bez kontroli właścicieli.

Wielu właścicieli zwierząt domowych uważa, że do zachorowania psa przyczynia się pobyt w świetlicy lub hotelu. To nieprawda. Profesjonalne ośrodki dla psów są czyste, dbają o dezynfekcję pomieszczeń i sprzętu, wyparzają miski oraz nie przyjmują zwierząt bez aktualnych szczepień.

Zabierz swojego kochanego zwierzaka do hotelu dog.space. Oferujemy specjalistyczne usługi opiekuńcze dla wszystkich psiaków. Aby dowiedzieć się więcej, zadzwoń pod numer 514226336 i umów się na wizytę zapoznawczą.

Share This Post :

CZY TWÓJ MAŁY PIES BĘDZIE BEZPIECZNY W HOTELU DLA PSÓW?

Bycie opiekunem psa nie jest łatwym zadaniem. Najbardziej poruszającą troską wśród codziennych zmartwień jest bezpieczeństwo Twojego uroczego czworonożnego towarzysza. Masz wątpliwości czy hotel lub świetlica dla psów to odpowiednie miejsce dla Twojego psiaka w rozmiarze S?

SKONSULTUJ SIĘ Z OŚRODKIEM

Kiedy pojawia się potrzeba pozostawienia Twojego pupila pod opieką hotelu lub świetlicy dla psów szukaj pomocy profesjonalisty, który będzie potrafił odpowiednio zaopiekować się Twoim psem. Najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z hotelem – pozwoli to mieć pewność, że Twój pies otrzyma opiekę na najwyższym poziomie. Zanim wyślesz swojego czworonożnego przyjaciela na wakacje, musisz sprawdzić kilka spraw, które powinny być standardem.

Elementy, które należy sprawdzić, aby mieć pewność, że pobyt Twojego psa będzie bezpieczny i
komfortowy:


ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:

Upewnij się, że hotel i świetlica przestrzegają rygorystycznych środków bezpieczeństwa, uniemożliwiających psu wydostanie się z obiektu. Udając się do najbliższego ośrodka, upewnij się, że ma on mocne bramy, szczelne ogrodzenie oraz, że psy są stale nadzorowane podczas przebywania na wybiegach. Dzięki dbałości o bezpieczeństwo i uważności opiekunów masz pewność, że Twój pies nie ucieknie podczas zabawy na wolnym powietrzu.

ZASPOKAJANIE POTRZEBY ZABAWY I WĘSZENIA:

Wybiegi w ośrodku opieki dziennej dla psów zależą od wielkości i socjalności zwierzęcia. Musisz ustalić, czy opiekun przydzieli Twojemu małemu przyjacielowi zgodną grupę lub zapewni indywidualne korzystanie z wybiegu. Podczas samodzielnych lub grupowych sesji biegania psiaki powinny mieć przestrzeń do prezentowania zachowań typowych dla gatunku, który wszyscy tak kochamy – eksploracji, kopania czy węszenia – używanie nosa pozwala psu na oczyszczenie głowy i relaks.

SPECJALNE UDOGODNIENIA DLA MNIEJSZYCH PSÓW:

Kiedy mówimy o opiece nad psem, każdy typ psiej użytkowości i każda wielkość rządzą się własnymi prawami – są oczywiście wyjątki w postaci małych wojowników, którzy bawią się z dużymi psami czy nieustraszonych łowców wyruszających na samodzielne eksplorowanie terenu. Odwiedzając wybrany ośrodek dla psów, koniecznie sprawdź, czy jest przygotowany do przyjmowania małych psów – czy ogrodzenie jest dostosowane, czy miski, które oferuje hotel są odpowiedniej wielkości, czy w przypadku hotelowego wyżywienia pies otrzyma karmę dostosowaną do swojego rozmiaru i potrzeb. Jeśli tak nie jest, możesz udać się na rozmowę z kierownictwem hotelu w celu zapewnienia opieki dostosowanej do Twojego zwierzaka.

Jeśli chcesz, aby Twój pies czuł się komfortowo w hotelu i świetlicy dla psów, zabierz go do dog.space. Jesteśmy tu po to, by zaopiekować się Twoim psem podczas Twojej nieobecności. Aby uzyskać więcej informacji o nas, możesz zadzwonić lub odwiedzić naszą stronę internetową.

Share This Post :

Zarezerwuj miejsce​

Jesteśmy dostępni dla Was
w godzinach 7:00 – 20:00 każdego dnia.

Kontakt

DOG.SPACE